Gizlilik Politikası

Günümüz internet dünyasında her şeyin gizli kalmadığının farkındayız. Tarayıcınızı kullandığınız anda, birçok veriyi üçüncü taraflarla da paylaşmış oluyorsunuz. Ama bu aynı zamanda, internetin daha iyi bir yer olması için de önemli.

Çünkü ziyaretçilerin kişisel deneyimleri kullanılarak, onlara daha iyi bir web deneyimi sunulurken; ihtiyaçlarının daha doğru karşılanması da sağlanabiliyor.

Bu kapsamda sitemizde de, hem trafiği analiz etmek hem de reklamları kişiselleştirebilmek için çerezler kullanıyoruz. Bu kişisel bilgilerin nasıl kullanılabileceğini görmek için Google Gizlilik Politikası ve Google İş Ortakları İçin Gizlilik Şartları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Çerezleri nasıl etkinleştirebileceğinizi ya da devre dışı bırakabileceğinizi öğrenmek için de şu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Elde ettiğimiz bilgileri iş ortaklarıyla paylaşırken hangi konulara dikkat ettiğimizi görmek için AB Kullanıcı İzni Politikası ve Google Analytics Reklamcılık Özellikleri İçin Politika Gereksinimleri sayfaları işinize yarayacaktır.

Gezi Kitabı olarak, sitemizde kopya içerik yayımlamadığımızı taahhüt eder ve içeriklerimizin izinsiz kopyalanamayacağını da belirtiriz. Bu sitede yer alan yazılar ve yorumlar, yazarlarının kişisel görüşlerini yansıtır ve bunlar nedeniyle site sahibine hukuki sorumluluk yüklenemez. Sitemizde telif hakkını ihlal eden bir içerik olduğunu kanısındaysanız, bize iletişim formu vasıtasıyla ulaşmanız halinde içerik yayından kaldırılacaktır.